آخرین خبرها
مارادر پام رسان سروش دنبال کنید
Lenovo Folio، تبلت انعطاف پذیر لنوو با قابلیت تبدیل به گوشی هوشمند

Lenovo Folio، تبلت انعطاف پذیر لنوو با قابلیت تبدیل به گوشی هوشمند

لنوو از تبلت جدید Lenovo Folio با انعطاف‌پذیری بالا و امکان تبدیل به گوشی هوشمند رونمایی کرده است. این محصول که در حال حاضر به صورت پروتوتایپ پیش روی مشتاقان قرار گرفته است قابلیت‌های جذابی را به همراه دارد.

به‌نظر می‌رسد سامسونگ تنها شرکتی نیست که به تولید دستگاه‌های الکترونیکی هوشمند با صفحه‌نمایش‌های انعطاف‌پذیر علاقه دارد. برای اثبات این ادعا بدنیست نیم نگاهی به رونمایی لنوو از طرح مفهومی گوشی هوشمندی داشته باشیم که امکان بسته شدن دور دست و استفاده به عنوان ساعت هوشمند را فراهم می‌کرد. این شرکت امسال هم از طرح جدیدی به نام Lenovo Folio رونمایی کرده است. فولیو در واقع تبلتی اندرویدی است که با انعطاف‌پذیری خاص خود امکان استفاده به عنوان ساعت هوشمند را نیز فراهم می‌کند.
این محصول به تازگی در رویداد Lenovo Tech World در قالب نسخه پروتوتایپ اما قابل استفاده پیش روی مشتاقان قرار گرفته است. این تبلت از طرح لولایی در قسمت وسط بهره می‌برد که امکان تبدیل آن از تبلتی ۷.۸ اینچی به گوشی هوشمندی با صفحه‌نمایش دوگانه ۵.۵ اینچی در جلو و پشت را فراهم می‌کند.
نکته قابل توجه اینکه تبلت جدید لنوو امکان تشخیص قرارگرفتن در وضعیت تاشده را داشته و پس از این تمامی آیکون‌ها و رابط کاربری را مطابق با صفحه‌نمایش کوچک‌تر، بهینه‌سازی می‌کند. در ویدئوی منتشر شده از این محصول، نحوه استفاده از صفحه‌نمایش دوگانه در کاربردهای مختلف نظیر عکس‌برداری مشاهده می‌شود.
به عنوان مثال، در زمان گرفتن عکس، صفحه‌نمایشی که به سمت سوژه قرار گرفته است نحوه کادربندی تصویر را به او نشان می‌دهد. به این ترتیب، شخصی که از او عکس می‌گیرید می‌تواند به‌طور کامل روی عکس‌برداری نظارت داشته و حتی تنظیمات نور را تغییر دهد.
در حال حاضر لنوو فولیو در مرحله توسعه و آزمایش قراردارد و هنوز مسئولان این شرکت از زمان تولید یا حتی عرضه نسخه نهایی این محصول خبری منتشر نکرده‌اند.

https://t.me/masj_amir

درباره‌ی Admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

https://ble.im/masj_amir